O nás

 

Stavebná spoločnosť RV stav, s. r. o. sa vyvinula zo živnosti a od roku 2003 sa zaoberala projektovou činnosťou, ktorá je podmienkou úspešného zvládnutia obnovy bytových domov a odstránenia systémových porúch.
V roku 2010 sa činnosť rozšírila na realizačnú činnosť, ktorú sme vykonávali aj v Českej republike. V roku 2011 sa živnosť pretransformovala na spoločnosť RV – stav, s.r.o. so sídlom v Bratislave.

Zákazníkom ponúkame všetko pre kompletnú realizáciu stavby. Vieme reagovať aj na najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Máme stabilnú pozíciu na stavebnom trhu, ktorú chceme ďalej upevňovať kvalitne odvedenou prácou a ústretovým prístupom k zákazníkom. Jadrom nášho úspechu je vysoká technická profesionalita, schopnosť realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite. Predmetom činnosti našej spoločnosti je realizácia stavieb všetkých druhov podľa požiadaviek klienta, od rekonštrukcie rodinných domov až po výstavbu priemyselných stavieb.

Kladieme si za cieľ neustálym zlepšovaním našej práce uspieť čo možno najlepšie v rozširujúcej sa konkurencii a splniť narastajúce požiadavky zákazníkov a zainteresovaných strán.

Našim základným cieľom je, aby všetci pracovníci organizácie pochopili, aký veľký význam má pracovať kvalitne, neustále sa zlepšovať a byť osobne angažovaný. Chceme mať úspech v dlhodobom horizonte na základe spokojnosti zákazníkov, zainteresovaných strán a pracovníkov našej organizácie a zvyšovať tým prosperitu.

 

Zverte nám najdôležitejšie miesto pre váš spokojný život!